Milica (levo) i Vlada (desno) gledaju u vodu
Od 27. do 29. maja ove godine slovački grad Piještani bio je domaćin tradicionalne međunarodne regate koja je ove godine okupila 13 reprezentacija iz Evrope i sveta i još 10 slovačkih klubova. Pošto uzrasne kategorije kadeta i juniora nemaju zvanična takmičenja na nacionalnom nivou ova regata uz regatu Olimpijskih nada je najjače takmičenje za kajakaše ovih uzrasta. Naš klub u sastavu reprezentacije Srbije predstavljali su Vladimir Torubarov i Milica Lazor koja je uspela da osvoji bronzanu medalju u kategoriji kadetkinja u jednosedu na 1000m i tako bude jedna od 9 osvajača medalja za našu zemlju na ovoj regati! U trci na 500m zauzela je 4. mesto te joj je za malo izmakla još jedna medalja. Vlada je posle ubedljivo drugog vremena u kvalifikacijama napravio grešku na startu finala  i trku na 500m juniorskih jednosedaša završio na 6. mestu što je takođe odličan plasman s obzirom da se ovim sportom bavi tek dve godine. U četvercu na 1000m u kombinaciji sa drugarima iz sremskomitrovačkog Vala zauzeo je 4. mesto. Sve čestitke obema i puno uspeha u nastavku sezone!