Kao i predhodnih godina kajak kanu klub ,,Panonija" iz Apatina organizovao je otvoreno prvenstvo Vojvodine, 16. i 17. jula 2011. Zbog priprema za predstojeće svetsko prvenstvo falilo je dosta takmičara u seniorskoj konkurenciji što se odrazilo na masovnost i kvalitet pojedinih trka. Naš klub iskoristio je ovu priliku da nastupi u kombinovanim posadama i polako uvodi mlade nade u vatru seniorske kategorije. Svi su svoju šansu maksimalno iskoristili tako da su svoje prve medalje u najjacoj konkurenciji osvojili juniori Vladimir Torubarov (dva srebra u K4 1000m i 500m) i Nikola Salatić (srebro u K4 1000m), a najmladji među njima Boris Borčić osvojio je zlantu medalju u seniorskom četvercu na 200m. Ovi rezultati pomogli su da kajak kanu klub ,,Vojvodina" zauzme ekipno treće mesto u kategoriji seniora. Posle ovog takmičenja sledi dvonedeljna aktivna pauza pred poslednji ciklus priprema za državno prvenstvo koje će se održati poslednji vikend avgusta.