Na prvenstvu države u kajakaškim ergometrima koje je održano prošlu subotu ,19. januara, u holu beogradskog fakulteta za sport i fizičko vaspitanje okupilo se oko 200 takmičara, aktivnih kajakaša i studenata . Najbolji rezultat  za naš klub ostvario je Vladimir Torubarov, prošlogodišnji dvostruki pobednik na ovom takmišenju. Ove godine osvojio je drugo mesto iza Aleksandra Aleksića iz šabačke Zorke u trci seniora na 1000m. Plasman ova dva takmičara bio je identičan i u konkurenciji studenata.  Zapažene rezultate za naš klub ostvarili su i Milenko Našagaćin koji je zauzeo 4. mesto u trci na 200m u konkurenciji seniora i Kristian Palfi koji je sa 5. mestom u ovoj trci bio ujedno i 2. na studentskom takmičenju. Vladimir Muzalevski zauzeo je 6. mesto u juniorskoj trci na 1000m, a isti plasman ostvarila je i Milica Lazor u trci juniorki na 500m.