Antonija (levo) na pobedničkom postolju
Po drugi put u svojoj karijeri takmičarka našeg kluba Antonija Nadj osvojila je srebrnu medalju na seniorskom evropskom prvenstvu koje je ove godine održano u našoj prestonici na Adi Ciganliji. U finalnoj trci na 1000m nju je pobedila jedna od najuspešnijih kajakašica svih vremena, madjarica Katalin Kovač, osvajačica dve zlatne medalje na olimpijskim igrama i 29 zlatnih odličja na svetskim prvenstvima. Ovo je za našu zemlju bila jedina medalja na ovom takmičenju. Nikako ne treba zaboraviti ni ženski četverac na 500m koji je ove cele godine u samom svetskom vrhu, a u kom se takođe nalazi Antonija. One su zauzele odlično 5. mesto u A finalu i u slučaju istog plasmana na prvenstvu sveta u Segedinu u avgustu obezbediće vizu za olimpijske igre u Londonu 2012. gde će učestvovati 10 najboljih ženskih posada sa tog takmičenja. Sve čestitke Antoniji i želimo joj još puno ovakvih uspeha!