27. i 28. avgusta na bačkopalanačkoj ,,Tikvari" održano je ekipno državno prvenstvo za sve kategorije. Naš klub na ovom takmičenju predstavljalo je 15 takmičara u kadetskoj, juniorskoj i seniorskoj kategoriji. Antonija Nađ u ženskoj konkurenciji seniorki osvojila je dva zlata na 500 i 1000 metara dok je trku na 200m završila na drugom mestu. Vladimir Torubarov završio je na najbolji način svoju juniorsku karijeru postavši prvak države u jednosedu na 500m. Svojoj sjajnoj godini dodao je i dve bronzane medalje u juniorskim jednosedima na 200 i 1000 metara kao i prvo seniorsko srebro na državnim prvenstvima u četvercu na 1000m u posadi sa Radanović Nebojšom, Petrikonja Nenadom i Jovanov Pavletom. Valjalo bi napomenuti da je ovo bilo verovatno najjače državno prvenstvo ikada održano kod nas čemu su doprineli i brojni novopečeni olimpijci.