Oko 150 takmičara takmičilo se u subotu na međunarodnoj regati ,,Kup Vojvodine 2011." koju je po 4. put organizovao naš klub. Gosti iz Hrvatske (KKK ,,Marsonia", Slavonski Brod), Makedonije (KKK ,,Drim", Struga) i 10 srpskih klubova trkalo se u idealnim vremenskim uslovima i nadamo se uživalo u gostoprimstvu domaćina. Mnoge masovne trke bile su prilika da se gledaoci upoznaju sa svim lepotama ovoga sporta. Iako su rezultati bili u drugom planu napomenućemo da je naš klub ekipno pobedio na ovom takmičenju, a zlatne medalje u svojim trkama osvojili su: Milica Lazor u konkurenciji kadetkinja u disciplini K1 500m i K2 500m u paru sa Biljanom Tatar, i u konkurenciji juniorki u disciplini K1 500m, Vladimir Torubarov u konkurenciji juniora, disciplina K1 500m, i u paru sa Vojislavom Georgijevićem u juniorskom dvosedu na 500m. Sve čestitke našim najboljim takmičarima, a drage goste pozivamo da i sledeće godine učestvuju na ovoj sada već tradicionalnoj regati.