PRVENSTVO VOJVODINE 2012.

by 5ra on 10:01

Prvi put posle nekoliko godina Višnjićevo je bilo domaćin jednog većeg seniorskog takmičenja. Na otvorenom prvenstvu Vojvodine učešće je uzelo 15 klubova iz cele zemlje koji su se u dva dana, 30.06 i 01.07., takmičili u svim kategorijama na reci Bosut. Kao i svake godine naš klub iskoristio je ovu priliku da proba posade za predstojeće prvenstvo države i ostvario odlične rezultate koji ulivaju optimizam pred najznačajnije takmičenje godine. U kategoriji kadeta Vuk Zorić osvojio je srebrnu medalju u disciplini K1 1000m dok je na 500m zauzeo treće mesto. Seniorski prvaci Vojvodine postali su Pavle Jovanov i Vladimir Torubarov u dvosedu na 1000m kao i četverac u sastavu Jovanov, Radanović, Džigurski, Torubarov u trkama na 500 i 200m. Dvosed JovanovTorubarov osvojio je i srebrnu medalju u trci na 500m. Zahvaljujući ovim uspesima naš klub se plasirao na treće mesto u ukupnom plasmanu kategorije seniora. Sve čestitke i puno sreće svima u nastavku sezone.