Reprezentativci našeg kluba, Vladimir Torubarov i Simo Boltić, na najlepši mogući način započeli su međunarodnu sezonu. Posle pobede na kupu Srbije u dvosedu na 500m, kojom su izborili pravo da predstavljaju državu, napravili su veliki uspeh osvajanjem srebrne medalje na prvom svetskom kupu održanom prošlog vikenda u italijanskom Milanu. Za zlatom u ovom trenutku ne treba žaliti no svakako ćemo spomenuti da im je do istog falilo svega dve stotinke za koliko je bila bolja posada Mađarske. Samo dan ranije pre ove trke naši reprezentativci sa kolegama Dejanom Terzićem i Ervinom Holpertom ostvarili su još jedan odličan rezultat u četvercu na 1000m. Zauzeli su četvrto mesto i sa puno optimizma mogu se nadati uspešnim nastupima i u ovoj disciplini pošto im je i ovo bila prva međunarodna trka u ovom sastavu. Sve čestitke našim momcima.

KSS