Prvi put u istoriji naš klub je imao ženskog predstavnika na najvećoj sportskoj manifestaciji na planeti. Antonija Nađ zalužila je tu čast uzimanjem olimpijske norme prošle godine na prvenstvu sveta u Segedinu sa svojim reprezentativnim koleginicama iz četverca na 500m. Od kako su je trener Aleksandar Petrović i tadašnji predsednik kluba Petar Sibinkić pozvali u naš klub krajem 2005. godine, Antonija je zahvaljujući fanatičniom radu i požrtvovanošću uspela da osvoji mnoga značajna međunarodna odličja i jedino joj ovo falilo da upotpuni svoju dosadašnju blistavu karijeru.  Na žalost povreda ruke koju je imala prošlih par meseci umanjila im je šanse za upuštanje u borbu za medalje no i samo učešće i na kraju zauzeo deveto mesto može se smatrati uspehom s obzirom na surov sistem kvlaifikacija i broj čamaca određen za naš sport koji može da nastupi na Olimpijskim igrama. Takmičenje se odigralo od 6. do 11. avgusta na regatnoj stazi Iton Dorni, nedaleko od glavnog grada Ujedinjenog  kraljevstva Velike Britanije i Severne Irske. Srpski kajak može biti ponosan na 12 takmičara koji su nastupili na Olimpijskim igrama u Londonu s obzirom da nismo imali nijednog predstavnika četiri godine ranije u Pekingu.